Шановні працівники та ветерани лісових господарств!

Прийміть найтепліші та найщиріші вітання з Днем працівників лісу!

Благородна праця лісівників здавна знаходиться в ряду найбільш шанованих професій, її вибирають люди безмежно люблячі природу, що володіють почуттям величезної відповідальності за збереження і примноження краси рідної землі. Дбайливе ставлення до лісу, як до безцінного національного надбання – обов’язок не тільки професіоналів, а й суспільства, тому що це природне багатство служить усім людям.

Представники лісової галузі – фахівці високої кваліфікації, віддані своїй справі люди, які сумлінно виконують свій обов’язок. Тільки завдяки невтомній і самовідданій роботі відданих своїй справі лісівників вдається зберігати і відтворювати лісові багатства.

Збереження навколишньої екосистеми, насамперед, лісу, який і годує, і поїть, і навчає нас, першочергове завдання в нашій спільній справі. Завдяки вашій копіткій, просвітницькій роботі, молодому поколінню вдається привити почуття дбайливого ставлення до природи.

Завдяки невтомній праці і зусиллям лісівників ведеться великий обсяг робіт по створенню і відновленню лісових насаджень, зберігаються кращі породи дерев, раціонально використовуються природні ресурси.

У цей святковий день дозвольте висловити Вам слова щирої вдячності за вагомий внесок у розвиток лісового господарства, вірність професійному обов’язку, а також прийміть щирі побажання – міцного здоров’я, стабільності та оптимізму. Нехай збувається все задумане! Миру, щастя, благополуччя вам і вашим родинам!

 

            

 

 

                                          ПОВІДОМЛЕННЯ

 

    Про оприлюднення регуляторного акту, проекту рішення Потаської сільської ради «Про Порядок проведення конкурсу на право оренди, методику розрахунку орендної плати та Типовий договір оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади села Поташ»

   Мета даного рішення – прийняття регуляторного акту, що дозволить забезпечити реалізацію державної політики в податковій сфері, спрямовану на поповнення дохідної частини місцевого бюджету.

    Адреса розробника: Черкаська область , Тальнівський район, село Поташ ,вулиця Шевченка,114 б, виконавчий комітет сільської ради.

    Спосіб оприлюднення: проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу розміщено на веб-сайті Потаської сільської ради: potash.talnern.gov.ua.

    Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб в письмовому вигляді прийматимуться протягом місяця з дня оприлюднення проекту рішення за адресою розробника регуляторного акту.

     Даний регуляторний акт розміщений на сайті Потаської сільської ради з 13.09.2019 року.

                                    С.А.Тарамбула, сільський голова